Opublikowano: niedziela, 26, styczeń 2020

Biuro Podróży „Błękitne Okna”

Budapeszt, Bratysława (4dni)

Dzień 1 – wyjazd w kierunku Budapesztu w godzinach porannych. Całodzienny przejazd z dłuższą przerwą na kawę. Wieczorem dotrzemy do hotelu, zjemy obiadokolację i będziemy mieli czas wolny na odpoczynek.

Dzień 2 i 3 Po śniadaniu spotkamy się z przewodnikiem i będziemy zwiedzali Budapeszt. Zobaczymy najważniejsze miejsca stolicy Węgier zarówno po stronie Budy jak i Pesztu. Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim i kościołem Macieja oraz Basztą Rybacką, stare kamieniczki Budy. Udamy się na Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i wspaniałą panoramą na całą peszteńską część stolicy Węgier. Pospacerujemy także w okolicy Parlamentu, Opery i Bazyliki św. Stefana. Zobaczymy Plac Bohaterów i Zamek Vajdahunyad. W międzyczasie będzie także czas na wizytę i odpoczynek na słynnej ulicy Vaci oraz udamy się do słynnej hali Targowej znajdującej się nad Dunajem. To najlepsze miejsce, by dokonać zakupu pamiątek i regionalnych wyrobów: win, papryki czy salami. Wieczorami udamy się na obiadokolacje ( jedna z nich może odbyć się w formie kolacji regionalnej z występem zespołu ludowego). Jednego z wieczorów możemy także udać się na rejs po Dunaju. Po dniach pełnym wrażeń wrócimy do hotelu na nocleg.

Dzień 4  O poranku, po śniadaniu wykwaterujemy się z hotelu i ruszymy w kierunku Bratysławy. Zobaczymy zamek Królewski i Wzgórze Zamkowe oraz stare miasto z konkatedrą św. Marcina i placem głównym z Ratuszem. Będzie czas na kawę i krótki odpoczynek a następnie ruszymy w drogę powrotną. W trakcie przejazdu zatrzymamy się na obiadokolację. Do miejsca zamieszkania dotrzemy w późnych godzinach wieczornych.

CENA DLA GRUPY 40 - 47 osób – 1100 zł/osoba

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

* ceny biletów wstępu aktualne na dzień złożenia oferty – mogą ulec zmianie * Program ramowy, może ulec zmianie .

Odsłony: 194